Sehpalar sağlık profesyonellerine tıbbi cihazları kolayca erişebilmeleri ve güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Cihaz sehpalarımız hareketli, hijyenik, dayanıklı ve kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Bu sehpalar, muayene odalarında, cerrahi odalarda veya tedavi alanlarında kullanılabilir.
Standart cihaz sehpalarımızın dışında, çeşitli tıbbi cihazları barındırmak için farklı boyutlarda ve yapıda üretilebilir. Cerrahi aletlerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesi için daha büyük ve çok yönlü olabilir. Ayrıca serum asmak için paslanmaz serum askısı mevcuttur. Malzemelerin muhafazası için 1 adet çekmece, cihaz koymak için 2 adet raf bulunmaktadır. Her rafın arkasında 2 adet elektrik fişi yer almaktadır
Cihaz sehpalarının taşınabilir olması, klinik personelinin ihtiyaç duydukları ekipmanı farklı odalara kolayca taşıyabilmelerini sağlar. Ayrıca, sterilizasyon gereksinimleri göz önünde bulundurularak yapılmış olmaları, kliniklerdeki hijyen standartlarını karşılamalarını sağlar.