A4 DENTAL

ÜSTÜN HİZMET KALİTESİ ÖNCELİĞİMİZDİR.

Tıbbi cihaz, ekipman, medikal ve dental alanlarında yenilikçi çözümleri ile insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmak, Ülkemizin üretim gücüne güç katmak en önemli amaçlarımızdandır.

Tecrübeli, uzmanlaşmış, profesyonel  dinamik kadromuzla ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak, sadece Ülkemizin değil tüm dünyanın alanında öncelikli tercih edilen markası olmaktır.

A4 DENTAL

Hakkımızda

Felsefemiz Sade ve Kaliteli Tasarım

Dostluğun getirdiği güç ile üretim ve sanayi sektörlerinde başarıyı ilmek ilmek dokuyan kurucularımız Hasret Gültekin Çevik ve Ali İhsan Aras 2020 yılında Doktorların ve teknisyenlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli malzeme ve %100 yerli sermaye ile dental mobilya ve laboratuvar sistemleri üretmek için A4 Dental şirketini kurdular.

2020 yılında A4 Teknik şirketi büyüyerek kendi üretim tesisini kurdu. Hasret Gültekin Çevik ve Ali Ihsan Aras dental mobilya ve laboratuvar sistemleri sektörünün ihtiyaçlarını görerek kendi üretim tesislerinde A4 DENTAL markasını kurdular. A4 Dental %100 yerli sermayeye sahip üretim tesisinde laboratuvar mobilyası üretime başladı. Kurucularımızdan Hasret Gültekin Çevik için en önemli nokta tasarla, üret, tamamla politikasıdır.

A4 DENTAL

Planlamanın her aşaması üzerinde çalışıyoruz.

2020
KURULUŞ YILI
750
MUTLU MÜŞTERİLER
190
FİRMA BİZİMLE ÇALIŞIYOR
2
OFİS
50
TAKIM ÜYELERİ
750
TAMAMLANAN PROJELER